Custom Search
Sort by:
Relevance
Relevance
Date
Web
 
 
 

اتحادیه صنایع چوب و درودگران آباده

ورود کاربر

تبلیغات در سایت اتحادیه درودگران

 

اعضا محترم جهت هماهنگی و تبلیغ در سایت به ساختمان مجمع امور صنفی شهرستان اباده و دبیر اتحادیه مراجعه فرمایید

آگهی فراخوان ثبت نام از داوطلبان عضویت در هیات مدیره و بازرسان اتحادیه صنف درودگران وصنایع چوب شهرستان آباده98..99

لذا از کلیه اعضای محترم اتحادیه صنف درودگران و صنایع چوب دعوت بعمل می آید در صورت تمایل به داوطلبی عضویت در هیات مدیره و یا بازرس جهت ثبت نام در تاریخ تعیین شده با مراجعه به سامانه ایرانیان اصناف به نشانی http://election.iranianasnaf.ir نسبت به تکمیل پرسشنامه و بارگذاری تصاویر شناسنامه، کارت ملی، مدرک تحصیلی و عکس پرسنلی خود اقدام و اصل تصاویر مدارک مذکور را به همراه سه قطعه عکس پرسنلی ۴*۳ به دفتر هیات اجرایی انتخابات به نشانی آباده خ اصناف یا، اداره صنعت، معدن و تجارت، واحد امور اصناف ارائه فرمایند.

شایان ذکر است داوطلبان میتوانند شخصاً با در دست داشتن مدارک یاد شده ضمن مراجعه به دفتر هیات اجرایی برگزاری انتخابات نسبت به ثبت نام اینترنتی خود اقدام نمایند.

شرایط داوطلبان عضویت در هیات مدیره اتحادیه عبارتست از :

تابعیت جمهوری اسلامی ایران
اعتقاد و التزام عملی به نظام جمهوری اسلامی ایران
نداشتن سوء پیشینه کیفری موثر
عدم ممنوعیت تصرف در اموال، مانندحجر، ورشکستگی و افلاس
عدم اعتیاد به مواد مخدر
عدم اشتهار به فساد
داشتن حداقل مدرک تحصیلی دیپلم برای افراد فاقد سابقه عضویت در هیات مدیره
حداکثر سن در زمان ثبت نام هفتاد و پنج سال
داشتن پروانه کسب معتبر دائم
داشتن وثاقت و امانت

هیات اجرایی برگزاری انتخابات اتحادیه های صنفی شهرستان آباده

پیغام خطا

Deprecated function: Array and string offset access syntax with curly braces is deprecated in include_once() (line 20 of /home/abadehdorood7742/public_html/includes/file.phar.inc).
بازدید شورای جهانی صنایع دستی از آباده
بازدید شورای جهانی صنایع دستی از آباده

ه گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از شیراز؛ معاون صنایع دستی و هنر‌های سنتی استان فارس از ظرفیت‌ها و توانمندی‌های شهرستان آباده برای حضور نمایندگان شورای جهانی صنایع دستی بازدید کرد.

حیدر علی زاهدیان نژاد معاون صنایع دستی و هنر‌های سنتی استان فارس در این بازدید گفت: پس از کسب عنوان شهر ملی منبت برای شهرستان آباده و در پی اعلام حضور نمایندگان شورای جهانی صنایع دستی به منظور ارزیابی توانمندی‌های شهر‌ها و روستا‌های ملی، با حضور کارشناسان حوزه صنایع دستی استان بررسی‌های میدانی و محیطی از زیرساخت‌ها و ظرفیت‌های موجود شهرستان شامل فروشگاه‌های صنایع دستی، کارگا‌های تولید منبت، وضعیت استفاده از المان‌های صنایع دستی در میادین و خیابان‌ها صورت گرفت.

وی همچنین افزود: در این سفر که با همراهی مدیر اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری شهرستان آباده صورت گرفت، با تنی چند از هنرمندان و پیشکسوتان رشته منبت شهرستان در کارگاه‌های شخصی ایشان دیدار‌هایی انجام و از نزدیک، مسائل و مشکلات موجود بررسی و راهکار‌هایی ارائه شد.

زاهدیان در ادامه تشریح سفر خود به شهر ملی منبت با بیان تأثیر بسزای وجود زیر ساخت‌های گردشگری در روند ثبت شهر‌های خلاق صنایع دستی و تبدیل شهر‌های ملی به جهانی اظهار کرد: در این سفر یک روزه از اقامتگا‌های بوم گردی که می‌توانند داشته‌های سنتی، فرهنگی و آیینی شهر را تبدیل به امکانی برای جذب گردشگر و ایجاد درآمد کنند نیز بازدید و ظرفیت‌های این اقامتگاه‌ها برای پذیرش گردشگران داخلی و خارجی بررسی شد.

در سفر معاون صنایع دستی و هنر‌های سنتی استان به آباده شهر ملی منبت، نشست مشترکی با فرماندار شهرستان آباده به منظور برنامه ریزی، هماهنگی و ایجاد تعامل میان دستگاه‌های اجرایی شهرستان و استان برای رسیدن به عنوان شهر جهانی منبت برای آباده برگزار شد.

گفتنی است، هنر منبت یکی از هنر‌های دست ساز ایرانی است که از هزار و ۵۰۰ سال قبل در برخی از مناطق کشور رواج داشته است که بنابر اسناد تاریخی موجود خاستگاه منبت سنتی (ظریف) در استان فارس شهر آباده است.

این هنر اصیل ایرانی که از ریشه نبات (گیاه) گرفته شده، هنر کنده کاری بر روی چوب است و در حال حاضر مورد توجه گردشگران داخلی و خارجی بسیاری قرار دارد.

با توجه به طرح ایجاد شبکه شهر‌های خلاق در محور‌های مختلف اعم از ادبی و صنایع دستی همچنین نظر به اصالت و قدمت این هنر و لزوم حفاظت از هنر‌های سنتی، پرونده پیشنهاد شهرستان آباده به عنوان شهر ملی منبت پس از طرح در شورای راهبردی شهر‌ها و روستا‌های ملی در معاونت صنایع دستی مطرح و پس از طی روند قانونی با این عنوان ثبت شد.

سایر دسته بندی : 
هیات مدیره اتحادیه درودگران

رئيس

عباسعلی تشکر

 

نایب رئیس اول

محمد صادق بخشی

 

نایب رئیس دوم

مجتبی خالو احمدی

 

دبیر

میثاق صمیمی

 

خزانه دار

داود مصلحی

بازرس

ماشااله عزیزیان

 

 

 

 

ارسال انتقادات و پیشنهادات به سامانه

30006308400400