Custom Search
Sort by:
Relevance
Relevance
Date
Web
 
 
 

اتحادیه صنایع چوب و درودگران آباده

ورود کاربر

تبلیغات در سایت اتحادیه درودگران

 

اعضا محترم جهت هماهنگی و تبلیغ در سایت به ساختمان مجمع امور صنفی شهرستان اباده و دبیر اتحادیه مراجعه فرمایید

آگهی فراخوان ثبت نام از داوطلبان عضویت در هیات مدیره و بازرسان اتحادیه صنف درودگران وصنایع چوب شهرستان آباده98..99

لذا از کلیه اعضای محترم اتحادیه صنف درودگران و صنایع چوب دعوت بعمل می آید در صورت تمایل به داوطلبی عضویت در هیات مدیره و یا بازرس جهت ثبت نام در تاریخ تعیین شده با مراجعه به سامانه ایرانیان اصناف به نشانی http://election.iranianasnaf.ir نسبت به تکمیل پرسشنامه و بارگذاری تصاویر شناسنامه، کارت ملی، مدرک تحصیلی و عکس پرسنلی خود اقدام و اصل تصاویر مدارک مذکور را به همراه سه قطعه عکس پرسنلی ۴*۳ به دفتر هیات اجرایی انتخابات به نشانی آباده خ اصناف یا، اداره صنعت، معدن و تجارت، واحد امور اصناف ارائه فرمایند.

شایان ذکر است داوطلبان میتوانند شخصاً با در دست داشتن مدارک یاد شده ضمن مراجعه به دفتر هیات اجرایی برگزاری انتخابات نسبت به ثبت نام اینترنتی خود اقدام نمایند.

شرایط داوطلبان عضویت در هیات مدیره اتحادیه عبارتست از :

تابعیت جمهوری اسلامی ایران
اعتقاد و التزام عملی به نظام جمهوری اسلامی ایران
نداشتن سوء پیشینه کیفری موثر
عدم ممنوعیت تصرف در اموال، مانندحجر، ورشکستگی و افلاس
عدم اعتیاد به مواد مخدر
عدم اشتهار به فساد
داشتن حداقل مدرک تحصیلی دیپلم برای افراد فاقد سابقه عضویت در هیات مدیره
حداکثر سن در زمان ثبت نام هفتاد و پنج سال
داشتن پروانه کسب معتبر دائم
داشتن وثاقت و امانت

هیات اجرایی برگزاری انتخابات اتحادیه های صنفی شهرستان آباده

پیغام خطا

Deprecated function: Array and string offset access syntax with curly braces is deprecated in include_once() (line 20 of /home/abadehdorood7742/public_html/includes/file.phar.inc).

شرایط و ضوابط لازم برای صدور پروانه کسب موقت یکساله

1- ارائه سند مالکیت با اجاره نامه رسمی یا عادی و یا مبایعه نامه یا ارائه قراردادهای منعقده مابین متقاضی و اشخاص حقیقی و حقوقی ( اعم از دولتی و غیردولتی که حاکی از انتقال یا خرید عین یا منافع واحد باشد)

2- گواهی پایان خدمت یا معافیت دائم پزشکی یا معافیت تحصیلی برای آقایان

3- گواهی سلامت و بهداشت شخص و محل کسب از وزارت بهداشت ، درمان وآموزش پزشکی جهت صنوفی که مشمول قانون اصلاح ماده 13 قانون مواد خوردنی ، آشامیدنی ، آرایشی و بهداشتی مصوب 1346 می باشند.

4- موافقت پلیس نظارت براماکن عمومی نیروی انتظامی

5- داشتن پروانه کار معتبر از وزارت کار و امور اجتماعی و پروانه اقامت معتبر از وزارت کشور

6- مدارک لازم مبنی بر دارابودن صلاحیت فنی برای مشاغل خاص

7- پرداخت حق عضویت و مبالغ مقررشده درقانون هنگام دریافت پروانه موقت الزامی است درصورت فقدان یکی از شرایط لازم برای صدور پروانه کسب موقت ، افراد فاقد پروانه مجاز خواهند بود با موافقت اتحادیه ها ی صنفی و با سپردن تعهد کتبی ضمن ادامه فعالیت ظرف سه ماه نسبت به تکمیل پرونده صنفی خود اقدام نمایند
تبصره

درصورت عدم تکمیل پرونده ظرف مدت یاد شده اتحادیه واحد صنفی نامبرده را جهت اجرای ماده 27 به ادراه اماکن معرفی می نماید.

تبصره: درصورت عدم تکمیل پرونده ظرف مدت یاد شده اتحادیه واحد صنفی نامبرده را جهت اجرای ماده 27 به ادراه اماکن معرفی می نماید.

اتحادیه های صنفی موظفند درصورت واجد شرایط بودن افراد فاقد پروانه کسب نسبت به صدور پروانه کسب دائم ظرف ده روز اقدام نمایند .

پروانه کسب موقت برای واحدهای صنفی که صاحبان آنها فوت شده اند بنام یکی از وراث یا نماینده قانونی آنها با ارائه گواهی حصر وراثت و رضایت تمامی وراث که امضای آنان توسط دفتر خانه اسناد رسمی گواهی شده باشد و با رعایت مقررات مندرج درآیین نامه مربوطه صادر میشود.

برای اشخاص حقوقی( شرکتها) و مشارکتهای مدنی یک پروانه کسب موقت بنام شرکت با نام مدیر عامل و یا احدی از شرکا درمشارکتهای مدنی درصورت احراز سایر شرایط صادرمی گردد.
تذکر مهم

لازم به ذکر است واحدهای صنفی فاقد پروانه می توانند براساس وضعیت موجود ( از قبیل متراژ و ...) نسبت به دریافت پروانه موقت یکساله اقدام نموده و متقاضیان این واحدها می بایستی متعهد گردند که ظرف مدت تعیین شده نبست به رفع مشکلات خود اقدام نمایند

هیات مدیره اتحادیه درودگران

رئيس

عباسعلی تشکر

 

نایب رئیس اول

محمد صادق بخشی

 

نایب رئیس دوم

مجتبی خالو احمدی

 

دبیر

میثاق صمیمی

 

خزانه دار

داود مصلحی

بازرس

ماشااله عزیزیان

 

 

 

 

ارسال انتقادات و پیشنهادات به سامانه

30006308400400